RN55E1003FRE6
MFR.Part #
RN55E1003FRE6
JLCPCB Part #
C1785778
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors