RN55E1003FBSL
MFR.Part #
RN55E1003FBSL
JLCPCB Part #
C1427865
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors