RN55D1003FBSL
MFR.Part #
RN55D1003FBSL
JLCPCB Part #
C1427167
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors