RN55E1002DRE6
MFR.Part #
RN55E1002DRE6
JLCPCB Part #
C3482618
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors