RN55D9762FR36
MFR.Part #
RN55D9762FR36
JLCPCB Part #
C1765311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors