RN55C2372CRSL
MFR.Part #
RN55C2372CRSL
JLCPCB Part #
C3357270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors