RN55D9761FBSL
MFR.Part #
RN55D9761FBSL
JLCPCB Part #
C3500708
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors