RLR32C1003GMB141
MFR.Part #
RLR32C1003GMB141
JLCPCB Part #
C3472650
Description
-65℃~+150℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors