RN55D93R1FR36
MFR.Part #
RN55D93R1FR36
JLCPCB Part #
C1765472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors