RN55D9312FRSL
MFR.Part #
RN55D9312FRSL
JLCPCB Part #
C1783020
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors