RN55D82R5FR36
MFR.Part #
RN55D82R5FR36
JLCPCB Part #
C1765266
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors