CRCW04025M90FKTD
MFR.Part #
CRCW04025M90FKTD
JLCPCB Part #
C4285636
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount