RN55D8250FRSL
MFR.Part #
RN55D8250FRSL
JLCPCB Part #
C1782541
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors