RN55D8001FRE6
MFR.Part #
RN55D8001FRE6
JLCPCB Part #
C1769901
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors