RN55D8001FB14
MFR.Part #
RN55D8001FB14
JLCPCB Part #
C1394499
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors