RN55D7960FRE6
MFR.Part #
RN55D7960FRE6
JLCPCB Part #
C1768518
Description
-65℃~+175℃ 125mW 796Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors