SFR25H0001301FR500
MFR.Part #
SFR25H0001301FR500
JLCPCB Part #
C1854912
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS