RN55D7501FBSL
MFR.Part #
RN55D7501FBSL
JLCPCB Part #
C1427936
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors