PR02000203300JR500
MFR.Part #
PR02000203300JR500
JLCPCB Part #
C3563058
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% Plugin,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS