RN55D6811FRSL
MFR.Part #
RN55D6811FRSL
JLCPCB Part #
C3487053
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors