RN55D6654FRE6
MFR.Part #
RN55D6654FRE6
JLCPCB Part #
C3467287
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors