CMF55715R00FER6
MFR.Part #
CMF55715R00FER6
JLCPCB Part #
C3423463
Description
-55℃~+175℃ 500mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors