RN55D6652FR36
MFR.Part #
RN55D6652FR36
JLCPCB Part #
C1765129
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors