RN55D6340FB14
MFR.Part #
RN55D6340FB14
JLCPCB Part #
C1416064
Description
-65℃~+175℃ 125mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors