RL07S153JR36
MFR.Part #
RL07S153JR36
JLCPCB Part #
C1767785
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors