RN55D6000FRE6
MFR.Part #
RN55D6000FRE6
JLCPCB Part #
C1767888
Description
-65℃~+175℃ 125mW 600Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors