Y4045511R000B0W
MFR.Part #
Y4045511R000B0W
JLCPCB Part #
C3954403
Description
-55℃~+150℃ 50mW 511Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount