RN55D5762FRSL
MFR.Part #
RN55D5762FRSL
JLCPCB Part #
C1781340
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors