RN55C2211FRE6
MFR.Part #
RN55C2211FRE6
JLCPCB Part #
C1856144
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors