RN55D51R1FRSL
MFR.Part #
RN55D51R1FRSL
JLCPCB Part #
C3353688
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors