RN55D50R0FR36
MFR.Part #
RN55D50R0FR36
JLCPCB Part #
C1765452
Description
-65℃~+175℃ 125mW 50Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors