RN55C4272BBSL
MFR.Part #
RN55C4272BBSL
JLCPCB Part #
C3564814
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors