RN55D5002FRE6
MFR.Part #
RN55D5002FRE6
JLCPCB Part #
C3393682
Description
-65℃~+175℃ 125mW 50kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors