D55342E07B200BRTI
MFR.Part #
D55342E07B200BRTI
JLCPCB Part #
C3986654
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount