RN55D4752FR36
MFR.Part #
RN55D4752FR36
JLCPCB Part #
C1765474
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors