RN55D4751FR36
MFR.Part #
RN55D4751FR36
JLCPCB Part #
C1765394
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.75kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors