RN55D4750FRSL
MFR.Part #
RN55D4750FRSL
JLCPCB Part #
C1783110
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors