RN55D4421FRSL
MFR.Part #
RN55D4421FRSL
JLCPCB Part #
C1782732
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors