RN55C2942DB14
MFR.Part #
RN55C2942DB14
JLCPCB Part #
C1413301
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors