RN55D4222FBSL
MFR.Part #
RN55D4222FBSL
JLCPCB Part #
C1428194
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors