RN55D3740FBSL
MFR.Part #
RN55D3740FBSL
JLCPCB Part #
C3454792
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors