RN55D3651FBSL
MFR.Part #
RN55D3651FBSL
JLCPCB Part #
C1429911
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors