RN55D3572FR36
MFR.Part #
RN55D3572FR36
JLCPCB Part #
C1765168
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors