RN55D3500FB14
MFR.Part #
RN55D3500FB14
JLCPCB Part #
C3442130
Description
-65℃~+175℃ 125mW 350Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors