TNPW080511K0BETY
MFR.Part #
TNPW080511K0BETY
JLCPCB Part #
C1729805
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount