RN55D3012FB14
MFR.Part #
RN55D3012FB14
JLCPCB Part #
C1367043
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors