ERC5517R400FHEB500
MFR.Part #
ERC5517R400FHEB500
JLCPCB Part #
C3511168
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS