RN55D3010FR36
MFR.Part #
RN55D3010FR36
JLCPCB Part #
C1768947
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors