RN55D2R74FRE6
MFR.Part #
RN55D2R74FRE6
JLCPCB Part #
C3576282
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors