RN55D2742FBSL
MFR.Part #
RN55D2742FBSL
JLCPCB Part #
C1429877
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors